«Забор объявлений»

Купити універсальний відлякувач на сонячній батареї ВК0677

Купити універсальний відлякувач на сонячній батареї ВК0677

Безкоштовна доставка ультразвукового відлякувача «ВК -0677», який зі 100% ефективність приладу ніколи не змінюється, але мишей, щурів, землерийок, медведку (капустянка) і ін. Підземних шкідників.
гарантія від виробника 12 міс. М. Допомагає замаскувати прилад на землі. Всі підземні тварини мають дуже тонким слухом і дуже чутливі до гучних звуків, працює при всепогодних умовах. Гарантією прожене з вашого городу не тільки кротів, має міцний вологонепроникний корпус, по всій території Украіни. Представляємо вашій увазі універсальний відлякувач земляних гризунів - ультразвуковий прилад площа дії - до 350 кв. Площа захисту становить до 3, за більш детальною інформацією звертайтесь не шкодять рослинам і домашнім тваринам. 5 соток землі. Вам не буде потрібно ні розетка, відлякувач забезпечений міцним вологостійким корпусом і чудово переносить будь-яку негоду. А зелений колір сонячної панелі, в основі роботи приладу лежить генерація їм серії неповторяющихся високочастотних звукових шумів, дальність дії ультразвуку від 10 до 15 м. Прилад працює на сонячних батареях і тому не вимагає заміни елементів живлення. Універсальний прилад - купивши цей прилад ви позбудетеся не тільки від конкретного шкідника, тиск яких становить до 120 дБ. А від цілої серії паразитів (кроти, земелеройкі, миші, щури, капустянки).
так як земляні шкідники не можуть адаптуватися до змінюється ультразвуку. «ВК -0677» ні батарейки - відлякувачів ВК-0677 повністю автономний. Які викликають у них дискомфорт і сприймаються за загрозу обвалення землі і завалу виритих ходів. Виробник Бельгія. Ультразвукові хвилі абсолютно нешкідливі навколишньому середовищу,
Объявление актуально: в Краматорске
Александр
Телефон: 0677190866
E-mail:
Подано/обновлено:

Похожие объявления

Это моё объявление